Anasayfa  |  Hakkımızda   |  Kapsamlı Check Up  Kalp&Damar Check Up   Check Up Hazırlık  |  İletişim  
 

 

NEDEN CHECK UP YAPTIRMALIYIZ ?

Son zamanlarda kendinizi yorgun hissediyor musunuz?
Nedenini bilemediğiniz ağrılarınız oluyor mu?
Ailenizde görülen genetik sayılabilecek bir hastalık var ise siz de risk altında mısınız?

Sorularınıza check up yaptırarak cevap bulabilirsiniz !

Çağımızın hastalıkları olan kanser, kalp hastalıkları, hipertansiyon ve pek çok diğer hastalıkta erken ve doğru tanı, hem yaşam süresi, hem de kalitesi açısından son derece büyük önem taşır. Bir çok hastalık hiçbir belirti vermeden ve hastada hiçbir şikayete neden olmadan yıllarca vücutta seyredebilir. Günümüzde kesin bir önlemi olmayan kanser hastalığından sadece erken teşhis sayesinde korunabilirsiniz.                                   

Check up yaptırmaya karar verdiniz fakat hastane seçimi yapamıyorsanız, karşınıza farklı check up panelleri farklı fiyatlar ile çıkıyor ve kime güveneceğinizden emin olamıyorsanız bizi arayın...

Konusunda uzmanlaşmış bir ekip içinizi çok rahatlatacak ve tüm tereddütleriniz ortadan kalkacak. Hekimlerimizin belirlediği biyokimya testleri, EKG, akciğer filmi, idrar tahlili ve ultrasonlarla beyin ve mide hariç tüm organlarınız sağlık taramasından geçer. Check up programınız tamamlandıktan sonra sonuçlarınızı ve ilgili raporları uzman hekimimiz değerlendirir, öneri ve tavsiyelerde bulunur herhangi bir patolojiye rastlandıysa doğru uzmanlık dalına yönlendirir.

HAYAT CHECK UP TÜRKİYE'NİN İLK 'KURUMSAL ERKEN TEŞHİS MERKEZİ' DİR.

Hayat Check Up Merkezi 2003 Yılından bugüne 50.000+ müşterisine hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. 5 ayrı ilde 10'dan fazla sağlık merkezinde 60 kişilik ekibiyle Türkiye'nin en büyük şirketlerine 7/24 hizmet veren Hayat Check Up Merkezi
10 yılın tecrübesi ile teknik donanımını ve uzmanlığını en üst seviyelere çıkararak kapsamlı check up panelleri, dünya standartlarında güvenlirlik kriterleri ve alanında yetkin personeli ile sektörün öncü kurumu olarak yoluna devam etmektedir.


Hayat Check Up Merkezi'ne ulaşmanın yolları...

UYARI: Hayat Check Up Merkezi tarafından hiç bir şekilde telefonda kredi kartı bilgisi istenmez. Ödemeniz check up işlemleri sırasında sağlık kurumuna yapılır. Bunun dışında bir uygulamanın kurumumuzla hiç bir ilgisi yoktur. 

 

Bilgi ve Randevu Hattı
0216 561 26 99

0212 296 57 10 

 
Hemen aramamızı
 ister misiniz?

İl: *

İsim:
*
Telefon :*
E-Mail:

Mesajınız:

*

      (*)Doldurunuz.


Sosyal  Medya              
  


Hayat Check Up Merkezi'ni tercih etmeniz için 10 neden;

1) Randevu sistemi ile çalıştığımızdan, hastanemize geldiğinizde bekleme süreniz minimum düzeyde olur.
2) Kişiye özel Müşteri Temsilcimiz, sizi check up gününden 1 gün önce arayarak randevunuzu hatırlatır, açlık bilgilerinizi verir, sonuç alma gününe kadar tüm işlemlerinizin takipçisi olur.
3) Bizi aradığınızda, 'Check Up Çağrı Merkezi'miz tarafından check up hakkındaki tüm sorularınız detaylı şekilde cevaplandırılır.
4) Tüm işlemleriniz tek merkezde, aynı gün içerisinde tamamlanır.
5) Telefonda ya da kapıda kargo şirketlerine ödeme yapma zorunluluğunuz yoktur.
6) Check up sürecinizde yanınızda konusunda deneyimli bir ekip olması işinizi oldukça kolaylaştırır.
7) Uzman hekimlerimiz tarafından hazırlanan check up paketlerimiz sayesinde tam kapsamlı sağlık kontrolünden geçmiş olursunuz.
8) Check up sonuçlarınız çıktığında, tekrar misafirimiz olur ve hekimimizle yüzyüze görüşürsünüz. Hekimimiz sonuçlarınızı değerlendirir, sorularınızı cevaplar, bilgilendirir, gerekli yönlendirmeleri yapar.
9) Dönemsel kampanyalarımızla, vade farkı olmadan kredi kartına taksit seçenekleriyle bütçenizi sarsmadan sağlık hizmeti almış olursunuz.
10) 10 yıldır Türkiye genelinde ''müşteri memnuniyeti odaklı'' çalışan bir kurumdan hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız.

 

 İSTANBUL CHECK UP MERKEZİ 

 

Etiketler: check up, check up merkezi, check up fiyatları, check up fiyatı, check up ücretleri, check up ücreti, çek up hizmeti, check up istanbul, checkup, checkup merkezi, checkup fiyatları, checkup ücretleri, checkup ücreti, check up hizmeti, çekup, çek up check up kampanyaları , meme kanseri, meme sağlığı, kardiyolojik check up, sanal anjiyo, ankara check up, çekap, izmir check up

 

Bu sitede BuyCOMM E-Kurumsal altyapısı kullanılmıştır.