Anasayfa  |  Hakkımızda   |  Kapsamlı Check Up  Kalp&Damar Check Up   Check Up Hazırlık  |  İletişim  
 

 

CHECK UP FİYATLARI  

Check Up fiyatları uygulanacak check up paneline ve sağlık hizmeti sunucusunun ücret politikasına göre farklılık gösterebilir. Check Up panelleri çok çeşitli olabilir. Örneğin sadece biyokimya testlerinden oluşan yüzeysel bir sağlık taraması bile check up olarak nitelendirilip 100 TL'den sunulabilir.

Hayat Check Up Merkezi, 2003 yılından beri uygun fiyatlar ve dönemsel kampanyalarla KAPSAMLI CHECK UP hizmetini Türkiye genelinde sunmaya devam etmektedir.

Bütçenizi sarsmayacak check up paketlerimiz hakkında detaylı bilgi ve kredi kartına taksit seçeneklerini öğrenmek istiyorsanız çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim formumuzu doldurduğunuz taktirde ise aynı gün içerisinde aranırsınız.

Hayat Check Up Merkezi, hiç bir şekilde randevu sırasında kredi kartı bilgisi talep etmez. Kargo şirketlerine kapıda ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ödemenizi hastanemize geldiğinizde, check up işlemleriniz başlamadan önce, kayıt sırasında yaparsınız.

 

UYARI: ''SGK' lılara indirimli check up hizmeti'' reklamı yapan kurumlara dikkat ediniz. Sosyal Güvenlik Kurumu'nun özel hastaneler sözleşmesinde check up ücretleri yer almaz. Bu tarz reklamlara kanmayın, suça ortak olmayın.

 

Check Up fiyatları hakkında en sık sorulan 5 soru;

SORU: Sigortalı çalışanım, check up ücretini ssk'mı kullanarak ödemek istiyorum. Mümkün müdür?
CEVAP: Check up hizmeti aldığınızda sosyal sağlık güvencenizi kullanamazsınız. Check up hizmeti isteğe bağlı alındığı için, Sosyal Güvenlik Kurumu check up ücretlerini anlaşmalı kurumlarına ödemez. Hiç bir merkezimiz de check up hizmeti alırken SGK güvencenizi kullanamazsınız. İllegal şekilde SGK lı hastalara indirimli check up hizmeti sunan sağlık birimleri, yapılan bu yasa dışı işlemin tespiti halinde 10.000 TL ve üzeri para cezasına çarptırılmaktadırlar.

SORU: Check up ücretini randevu alırken mi ödemem gerekiyor?
CEVAP: Hayır. Hastanemize geldiğiniz gün, kaydınızı yaptırdığınız sırada ödemenizi yaparsınız.

SORU: Standart bir check up ne kadardır?
CEVAP: Bu sorunuza net bir cevap vermemiz mümkün değildir. 100 TL den 5.000 TL'ye kadar check up fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Check Up hizmetinin ücreti, check up içeriğine ve check up hizmeti veren yerin kalitesine göre değişir.

SORU: Özel sigortam check up hizmetini karşılar mı, indirim sağlar mı?
CEVAP: Özel sigortalarla anlaşmamız bulunmakta. Fakat özel sigortanız check up hizmet bedelini karşılamaz.

SORU: Check up yaptırmaya karar verdim ve fiyat araştırması yapıyorum. Fiyata göre mi karar vermeliyim?
CEVAP: Kesinlikle hayır. Check up içeriğininin yeterliliğini ve hizmeti sunan sağlık kurumunun güvenirliliğini araştırınız. Check up içeriği anlaşılır değilse uzman bir hekime danışınız. Sağlığınızı güvenilir kurumlara emanet etmeyi unutmayın. 

 

 Lütfen Okuyun...

 

 


Sosyal  Medya              
  

 İSTANBUL CHECK UP MERKEZİ 

 

Etiketler: check up, check up merkezi, check up fiyatları, check up fiyatı, check up ücretleri, check up ücreti, çek up hizmeti, check up istanbul, checkup, checkup merkezi, checkup fiyatları, checkup ücretleri, checkup ücreti, check up hizmeti, çekup, çek up check up kampanyaları , meme kanseri, meme sağlığı, kardiyolojik check up, sanal anjiyo, ankara check up, çekap, izmir check up

 

Bu sitede BuyCOMM E-Kurumsal altyapısı kullanılmıştır.